ازن تراپی در کرج

ازن تراپی در کرج : افراد با توجه به موقعیت مکانی خود به دنبال مرکز ازن تراپی هستند و ازن تراپی یکی از روش های درمانی جدید و بدون عارضه است که برای کنترل التهاب و ترمیم آسیب های اسکلتی عضلانی استفاده می شود.

اولین مرکز ازن تراپی در کرج کلینیک تخصصی دکتر فرزام پور برای درمان بیماری های اسکلتی – عضلانی از قبیل دیسک کمر، آرتروز مفاصل و ستون فقرات، رماتیسم، بیماری ام اس و غیره پذیرای شما بیماران گرامی می باشد.

ازن تراپی چیست

ازن درمانی روشی درمانی نسبتا جدیدی است که با استفاده از تزریق گاز ازن که غلظت آن توسط پزشک تعیین می گردد، انجام می شود و میزان غلظت گاز تزریقی و تعداد جلسات درمان در هر بیمار متفاوت است و با نظر پزشک طب فیزیکی تعیین می شود.

ازن به صورت تزریقی برای درمان آسیب های اسکلتی و به صورت انفیوژن وریدی یا بصورت وارد کردن گاز ازن از طریق رکتوم در درمان بیماری های روماتیسمی ، ام اس و تا حدی سرطان بکار برده می شود.

ازن تراپی در کرج

مزایای ازن تراپی چیست

درمانی است بسیار راحت و با حداقل درد انجام می شود.

درمانی است که بدون ایجاد هیچگونه عارضه جانبی انجام می شود.

به این دلیل که ماده تزریق شده گاز است در محل آسیب دیده پخش می شود و منطقه ای که گاز ازن به آن نرسیده باشد وجود ندارد و این باعث می شود که محل مورد نظر به تدریج درمان گردد.

نتیجه درمان ازن تراپی چیست

یک شخص ممکن است به یک یا دو جلسه درمان ازتراپی نتیجه بگیرد اما فرد دیگری به جلسات بیشتری برای درمان نیاز داشته باشد و میزان غلظت گازی که تزریقی می گردد و تعداد جلسات درمان در هر فرد متفاوت است.

درمان ازن تراپی با توجه به ساییدگی و سطح آسیب متفاوت می باشد.

به طور کلی بعد از اولین جلسه درمان ، پزشک متخصص طب فیزیکی با تحلیل نتایج آن یک جلسه درمان قادر به تخمین دقیق میزان جلسات برای بهبودی و درمان خواهد بود.

هزینه ازن تراپی چیست

قیمت ازن تراپی با توجه به محل تحت درمان و میزان جلسات درمان محاسبه خواهد شد.

پزشک متخصص طب فیزیکی با مورد بررسی قرار دادن میزان جواب دهی محل مورد نظر در اولین جلسه میزان جلسات درمان و هزینه ازن تراپی را تعیین می کند.

 دکتر امیر فرزام پور

متخصص طب فیزیکی _ بیماری های عضلانی و اسکلتی

ازن تراپی _ لیزر درمانی _ روش پی آر پی

درباره drfarzampour

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده − سیزده =

 
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram